DÜĞÜN & NİŞAN ORGANİZASYON

KİŞİSEL ORGANİZASYONLAR Düğün, Nişan, Sünnet Organizasyon A-Z ye Tüm Hizmetler

YEPYENİ bir hayata adım atmak üzeresiniz. Buraya kadar yaşadıklarınız belki bir macera, belki de hiç düşünmeden duygularınızın peşinde koştuğunuz anlardı. Artık duygularınızın esiri oldunuz, ister Aşk deyin, ister sevgi, şimdi her şey ciddiye bindi. Evlenmeye hazırsınız. Düşünme yolunu bıraktınız. Evlilik için üçüncü ve son adımı atıyorsunuz.

BAŞKANIMIZIN MESAJI

Mehmet YAKIN

Buldan Güzelleştirme ve Turizm Derneği Başkanı

CANLI YAYIN

Düğün salonumuzdan canlı yayın izlemek için tarayıcınızın crome yada internet explorer 11 olması gerekmektedir.

HABERLER

  DERNEĞİMİZE ZİYARET
Rahmetli Haydar Akınin Kızı Feyza Çolakoğlu Hanımefendi, Derneğimize ziyaret edip, Babası Haydar Akın adına okutulan yemekli Mevlide katıldı.

Rahmetli Haydar Akınin Kızı Feyza Çolakoğlu Hanımefendi, Derneğimize ziyaret edip, Babası Haydar Akın adına okutulan yemekli Mevlide katıldı. Cuma namazına istinaden Restorasyonu Feyza Çolakoğlu tarafından yaptırılan Hacı Ali Baba Tekke - Camiinin açılışı yapıldı. Dernek olarak Kendilerine günün Anısına istinaden Şükran paketini dernek Başkanımız Eczacı Mehmet Yakın tarafından takdim edildi. Sayin ilçe Kaymakamımız Hacı Uzkuç tarafından da ipekli Şal hediye edildi. Ayrıca Dernek olarak Camii restorasyon işini yapan Orion inşaat firması Sayin, Kadir bey ve Kemal beylere teşekkür plaketi verildi. Açılışa katılan başta Kaymakamımız olmak üzere tüm devlet erkanına, siyasi parti ilçe başkanlarına,yönetimlerine, Buldan Belediye Meclis üyelerine, oda başkanlarına, Buldan Meslek yüksek okulu müdür ve yöneticilerine, İlçe Devlet hastanesi başhekimine ayrıca uzak ve yakından teşrif eden misafirlere, dernek yönetim Kurulu üyelerine, çalışanlarına tüm Buldan halkına, Helvacılar mahallesi muhtarı ve sakinlerine çok teşekkür ederiz. Bugün bizleri onurlandıran Sayın Feyza Çolakoğlu Hanımefendiye yapmış olduğu hayır işlerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Allah yapmış olduğu hayırları kabul etsin. Allah razı olsun  

 


İletişim0(258)431 36 74

EVLENELER

ahmet ve aslı
mehmet ve ayşe

VEFAT EDENLER


Ahmet BEY
Mehmet BEY